Producenci
D-Link Przełącznik DGS-3130-30PS 24GE PoE 4SFP+ 2x10
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki warstwy 3 serii DGS-3130 zostały zaprojektowane z myślą o rozwiązywaniu problemów, potrzeb małych i średnich sieci biznesowych poprzez włączenie funkcji L2 i L3, które umożliwiają wdrażanie przełączników w różnych środowiskach i topologiach. Razem ulepszenia sprzętu i oprogramowania łączą się, tworząc rodzinę wydajnych, elastycznych i ekonomicznych przełączników. Seria DGS-3130 umożliwia podłączenie wielu przełączników w celu utworzenia pojedynczego fizycznego lub wirtualnego stosu.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 216 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 161 Mpps |
| Bufor pakietów | 4 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 370 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 409054 h |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| Wymiary | 440 x 350 x 44 mm |
| Waga | 4.66 kg |