Producenci
D-Link Przełącznik DMS-105 5x2.5GE Multigigabit
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 25 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 18.6 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 4.918 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 765190.81 h |
| Certyfikaty | CE Class B, RCM Class B, FCC Class B, VCCI Class B, IC Class B, BSMI Class B |
| Zasilanie | 12 V/1 A |
| Wymiary | 100.5 x 82 x 28 mm |
| Waga | 238.6 g |