Producenci
D-Link Przełącznik GO-SW-24G 24-Por Gigabit Desktop
Opis
Przełącznik biurkowy 24-portowy GO-SW-24G
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 1488 Mpps |
| Bufor pakietów | 3.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Liczba grup VLAN | 0 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet |
| Pozostałe funkcje | - D-Link Green IEEE 802.3az EEE |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 15.7 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 336072 h |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 12V/1.5A level V |
| Wymiary | 257 x 178 x 46 mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Pozostałe parametry | - Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni C |