Producenci
D-Link Przełącznik biurkowy GO-SW-16G 16-portów GIGABIT
Opis
Przełącznik biurkowy 16-portowy GO-SW-16G
Rozwiązanie do małego lub średniej wielkości biura. Zaawansowana technologia oszczędzania energii D-Link Green idealnie wpisuje się w trend podążania za ekologicznym stylem życia.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 23.81 Mpps |
| Bufor pakietów | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 11.7 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 305171 h |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 12V/1A |
| Wymiary | 280 x 126 x 44 mm |
| Waga | 0.87 kg |
| Pozostałe parametry |
|