Producenci
D-Link Przełącznik zarządzalny DGS-1510-52X Switch 48GE 4SFP+
Opis
- Elastyczna łączność 10 Gigabit dla środowisk MŚP i SMB
- 48 portów 10/100/1000BASE-T
- 4 porty 10G SFP+
- Zarządzanie i zabezpieczenia warstwy 2 z funkcjami warstwy 3
- Routing statyczny i MSTP
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 176 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 130.95 Mpps |
| Bufor pakietów | 3 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16.384 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy | CE, FCC, C-Tick, VCCI, BSMI, CCC |
| Bezpieczeństwo | cUL, CB |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Pobór mocy | 48 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 423.302 h |
| Zasilanie | Wewnętrzny uniwersalny zasilacz 100 do 240 VAC 50/60 Hz |
| Wymiary | 440 x 210 x 44 mm |
| Waga | 3.1 kg |