Producenci
D-Link Router DWR-932 4G LTE
Opis
Superszybkie połączenie LTE 4G z prędkością pobierania do 150 Mb/s. Wbudowana bateria to 6 godziny nieprzerwanej pracy zdalnej. Oraz wbudowany moduł Wi-Fi, do którego podłączyć można wszystkie mobilne urządzenia swoje oraz swoich znajomych.
Dane techniczne
| Model | DWR-932 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 PSK Auto (TKIP/AES) |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 77 g |
| Wymiary | 97 x 60 x 16.47 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |