Producenci
D-Link Router DWR-933 3G/4G LTE AC1200 HotSpot
Opis
Utwórz swój własny punkt dostępowy LTE w dowolnym miejscu.
Udostępnij szybki, przenośny mobilny punkt dostępowy Wi-Fi wybranym urządzeniom, takim jak laptopy, tablety, telefony i inne. Niezawodna bateria o dużej żywotności oznacza, że Twój prywatny hotspot LTE będzie działać do 14 godzin.
Udostępniaj dane wybranym osobom.
Podłącz do 32 urządzeń Wi-Fi w dowolnym miejscu, dzięki szybkiej transmisji danych 4G. DWR-933 jest idealnym towarzyszem podczas rodzinnych wakacji, podróży służbowych oraz na spotkaniach. Wysyłaj e-maile, umożliw członkom rodziny korzystanie z mediów społecznościowych, przeprowadzaj wideokonferencje ze znajomymi podczas oczekiwania na lot, graj w gry bez bufora i udostępniaj pliki znajomym w kawiarni.
Większe prędkości.
DWR-933 nie ma żadnej blokady, więc obsłuży dowolną kartę USIM lub micro-SIM. CAT6 LTE zapewnia szybkie pobieranie do 300 Mb/s, dzięki czemu w pełni można korzystać z łącza szerokopasmowego 4G operatora. Wbudowane gniazdo karty microSD umożliwia udostępnienie do 64 GB plików.
Wbudowana zapora to bezpieczniejsza sieć.
DWR-933 jest zawsze chroniony hasłem, dzięki czemu można udostępniać swój prywatny hotspot tylko wybranym osobom. Aktywna zapora sieciowa pomaga zabezpieczyć sieć, a szyfrowanie Wi-Fi WPA / WPA2 chroni ruch sieciowy przed podsłuchiwaniem i nieautoryzowanym dostępem.
Urządzenie, które dotrzymuje Ci kroku.
Wykonuj więcej takich zadań jak przeglądanie, wysyłanie wiadomości e-mail i zakupy z dowolnego miejsca, dzięki wydajnej i żywotnej baterii 3000 mAh, udostępniającej połączenie LTE do 14 godzin. Dołączony kabel do ładowania microUSB umożliwia nieograniczone udostępnianie połączenia po podłączeniu DWR-933 do komputera w celu naładowania urządzenia w podróży. DWR-933 można podłączyć do dowolnego portu USB lub przenośnego banku energii 5 V.
Zabierz WiFi ze sobą.
Przenośne urządzenie, które waży zaledwie 120 g i zapewnia natychmiastowe połączenie w dowolnym miejscu, z łatwością mieści się w kieszeniach i torbach na laptopa. Dzięki ekranowi OLED można od razu uzyskać informację o sile sygnału, statusie roamingu, operatorze, liczbie klientów i stanie baterii.
Dane techniczne
| Model | DWR933 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | DC 5 V/1 A |
| Kolor | Szary |
| Waga | 120 g |
| Wymiary | 98 x 71 x 18.8 mm |