Producenci
D-Link Router DWR-978 5G/LTE 4LAN 1WAN AC2600
Opis
- Łączność 5G nowej generacji przyspiesza do 1,6 Gb/s
- Wbudowany moduł Wi-Fi AC2600 umożliwia dystrybucję szybkiego i wydajnego połączenia Wi-Fi do wszystkich podłączonych urządzeń
- Obsługuje wiele pasm 5G w celu zwiększenia opcji łączności
- Dwuzakresowe Wi-Fi z technologią MU-MIMO sprawia, że przesyłanie strumieniowe 4K, granie w VR lub rozmowy wideo są dziecinnie proste
- 4 porty Gigabit Ethernet LAN i 1 port Gigabit Ethernet WAN zapewniają opcjonalną łączność przewodową
Dane techniczne
| Model | DWR-978 |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Obsługuje szyfrowanie WPA3 - najnowsze zabezpieczenia Wi-Fi zapewniające lepszą ochronę |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 920 g |
| Wymiary | 234.5 x 245 x 55.25 mm |