Producenci
D-Link Router G403 4G LTE N300 SIM Smart
Opis
EAGLE PRO AI N300 4G Smart Router G403
- Wbudowane odblokowane gniazdo karty SIM
- Prędkość pobierania 4G LTE Cat 4/3G do 150 Mb/s
- Bezprzewodowy N300 (300 Mb/s na 2,4 GHz)
- Bezpieczny Internet z obsługą Internetu stacjonarnego i mobilnego
- Asystent AI i sterowanie głosowe z Google/Alexa
- Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej WPA3
- Łatwa konfiguracja i zarządzanie
4G LTE KAT 4
Bezproblemowo przełącz się na szybką sieć zapasową 4G CAT 4 LTE, aby zawsze mieć połączenie z internetem.
Szybka łączność
Stwórz swój osobisty, szybki bezprzewodowy hotspot N o prędkości do 150 Mb/s.
Szyfrowanie WPA3
Większa ochrona dzięki najnowszym zabezpieczeniom Wi-Fi
Kontrola rodzicielska
Zapewnij rodzinie bezpieczeństwo z funkcjami blokowania stron, tworzenia harmonogramów oraz odrębnemu logowaniu gości.
Łatwa konfiguracja i zarządzanie
Bezpłatna aplikacja EAGLE PRO AI z asystentem AI pomaga zarządzać Wi-Fi, a za pośrednictwem Amazon Alexa i Asystenta Google można dodatkowo wydawać polecenia głosem.
2-letnia gwarancja
Pełna 24 miesięczna ochrona gwarancyjna od jednego ze światowych liderów łączności bezprzewodowej.
To Ty rządzisz swoją siecią
Stwórz przyjazny i bezpieczny dostęp do Internetu dla rodziny, dzięki możliwości kontroli sieci domowej. Mniej powodów do zmartwienia oraz łatwość wyznaczania reguł i tworzenia harmonogramów korzystania z sieci.
Pełna kontrola
Informacje o podłączonych urządzeniach do sieci, tworzenie harmonogramów, uwierzytelnienie logowania, ponowne zdalne uruchamianie systemu.
Kontrola rodzicielska
Zarządzanie dostępem do Internetu na podstawie profili kontroli rodzicielskiej.
Strefa Wi-Fi dla gości
Ustawienia logowania urządzeń gości oraz blokowanie nieznanych urządzeń.
Zarządzaj Wi-Fi za jednym dotknięciem.
Bezpłatna aplikacja EAGLE PRO AI wykorzystuje wbudowanego asystenta AI, który dba o wysyłkę raportów o stanie sieci, stale monitoruje ruch sieciowy i sugeruje dogodne rozwiązania.
Teraz czas na odrabianie lekcji...
Kontroluj sieć za pomocą komend głosowych przy użyciu asystentów głosowych Google Home i Amazon Alexa. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych aktualizacjach, kontroluj status bezpieczeństwa urządzeń i wiele innych.
*Tylko w j. angielskim.
Dane techniczne
| Model | G403 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.3b |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie | Zasilacz 12V/1A |
| Oprogramowanie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Błękitny |
| Waga | 290 g |
| Wymiary | 208 x 121.85 x 23.5 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji danych LTE:
Szybkość transmisji danych WIFI: 2.4 GHz Up to 300 Mbps |