Producenci
D-Link Router G416 4G LTE AX1500 SIM Smart Router Eagle Pro AI
Opis
EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart Router G416
- Dwuzakresowe Wi-Fi AX1500 6
- 2,4 GHz (do 300 Mb/s), 5 GHz (do 1201 Mb/s)
- Prędkości 4G+ LTE Cat 6/3G do 300 Mb/s
- Wbudowane odblokowane gniazdo karty SIM
- Bezpieczny internet z obsługą Internetu stacjonarnego i mobilnego
- Oparte na sztucznej inteligencji optymalizatory Mesh1, Wi-Fi i ruchu
- Wydajność MU-MIMO i OFDMA
- Asystent AI i sterowanie głosowe z Google/Alexa
- Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej WPA3
- Łatwa konfiguracja i zarządzanie
AX1500 Wi-Fi 6
Zaprojektowany z myślą o dzisiejszych domach z dużą ilością urządzeń. Idealny do przesyłania strumieniowego 4K, gier VR, rozmów wideo i utrzymywania łączności ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi.
4G+ LTE-A CAT 6
Bezproblemowo przełącz się na szybką sieć zapasową 4G+ LTE-A CAT, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie z Internetem, gdy stacjonarna linia szerokopasmowa przestanie działać.
Wygodne AI
Łatwe włączanie i wyłączanie funkcji AI automatycznie usprawniających i optymalizujących działanie sieci.
Wydajne połączenia
Cztery jednoczesne strumienie, modulacja 1024 QAM, BSS-colouring oraz MU-MIMO zapewniają najlepszą możliwą jakość połączeń w każdej chwili.
Kontrola rodzicielska
Zapewnij rodzinie bezpieczeństwo z funkcjami blokowania stron, tworzenia harmonogramów oraz odrębnemu logowaniu gości.
Bezpieczne Wi-Fi
Najnowsze szyfrowanie WPA3 oraz zgodność z IEC 62443-4-1 chroni sieć przed nieautoryzowanym dostępem.
Łatwa konfiguracja i zarządzanie
Bezpłatna aplikacja EAGLE PRO AI z asystentem AI pomaga zarządzać Wi-Fi, a za pośrednictwem Amazon Alexa i Asystenta Google można dodatkowo wydawać polecenia głosem.
Zasięg, który można zwiększyć
Użyj wzmacniaczy Wi-Fi E15, aby rozbudować inteligentną sieć mesh.
To Ty rządzisz swoją siecią
Stwórz przyjazny i bezpieczny dostęp do Internetu dla rodziny, dzięki możliwości kontroli sieci domowej. Mniej powodów do zmartwienia oraz łatwość wyznaczania reguł i tworzenia harmonogramów korzystania z sieci.
Pełna kontrola
Informacje o podłączonych urządzeniach do sieci, tworzenie harmonogramów, uwierzytelnienie logowania, ponowne zdalne uruchamianie systemu.
Kontrola rodzicielska
Zarządzanie dostępem do Internetu na podstawie profili kontroli rodzicielskiej.
Strefa Wi-Fi dla gości
Ustawienia logowania urządzeń gości oraz blokowanie nieznanych urządzeń.
Zarządzaj Wi-Fi za jednym dotknięciem
Bezpłatna aplikacja EAGLE PRO AI wykorzystuje wbudowanego asystenta AI, który dba o wysyłkę raportów o stanie sieci, stale monitoruje ruch sieciowy i sugeruje dogodne rozwiązania.
Teraz czas na odrabianie lekcji...
Kontroluj sieć za pomocą komend głosowych przy użyciu asystentów głosowych Google Home i Amazon Alexa. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych aktualizacjach, kontroluj status bezpieczeństwa urządzeń i wiele innych.
*Tylko w j. angielskim.
Dane techniczne
| Model | G416 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 1201 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3ab |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie | Zasilacz 12V/1.5A |
| Oprogramowanie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Błękitny |
| Waga | 400 g |
| Wymiary | 198 x 170.14 x 66.21 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji danych LTE:
Szybkość transmisji danych WIFI:
|