Producenci
D-Link Router M30-2 Aquila Pro WiFi6 AX3000 2-pak
Opis
AX3000 Wi-Fi 6
Podłącz nawet 128 urządzeń. Idealne rozwiązanie dla strumieniowania 4K, gier VR, rozmów wideo oraz połączeń wszystkich urządzeń inteligentnego domu.
Wygodne AI
Łatwe włączanie i wyłączanie funkcji AI automatycznie usprawniających i optymalizujących działanie sieci.
Wydajne połączenia
Cztery jednoczesne strumienie, modulacja 1024 QAM, BSS-colouring oraz MU-MIMO zapewniają najlepszą możliwą jakość połączeń w każdej chwili.
OFDMA
Małe pakiety danych przeznaczone dla wielu urządzeń są przesyłane razem i nie są już kolejkowane. Idealne rozwiązanie dla urządzeń wymagających dużej przepustowości, rywalizujących o przepustowość.
Łatwa konfiguracja i zarządzanie
Bezpłatna aplikacja EAGLE PRO AI z asystentem AI pomaga zarządzać Wi-Fi, a za pośrednictwem Amazon Alexa i Asystenta Google można dodatkowo wydawać polecenia głosem.
Dane techniczne
| Model | M30-2 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.11h |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 295 g |
| Wymiary | 181.5 x 129.2 x 66.0 mm |