Producenci
D-Link Switch Smart 2x SFP 24GE PoE DGS-1026MP
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 26 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 38.69 Mpps |
| Bufor pamięci | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Tak |
| Pobór mocy | 444.1 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 205.975 h |
| Zasilanie | PoE + AC |
| Wymiary | 440 x 250.4 x 44 mm |
| Waga | 3.1 kg |