Producenci
D-Link Switch Smart DXS-1210-28S 24xSFP+ 4x10GE
Opis
Przełącznik zarządzalny Smart Ethernet D-Link DXS-1210-28S
Przełączniki DXS-1210 to przystępne cenowo urządzenia przeznaczone dla wielu sieciowych zastosowań w firmach o każdej wielkości.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10Gb | 24 |
| Liczba portów SFP+ | 24 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 560 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 416.64 Mbit/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12.288 KB |
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| VLAN | 802.1Q |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS | 802.1p |
| Funkcje L2 | Obejmują port mirroring, Spanning Tree Protocol (STP) oraz Link Aggregation Control Protocol (LACP). |
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Pobór mocy | 27.7 W |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC |
| Wymiary | 441 x 209.5 x 44 mm |
| Waga | 3.27 kg |
| Pozostałe parametry | 4x 10G BASE-T |