Producenci
D-Link Switch Unmanaged DGS-1008MP 8xGbE
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 1.448 Mpps |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Pobór mocy | 13.5 W |
| Zasilanie | AC Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 280 mm x 180 mm x 44 mm |