Producenci
D-Link Wzmacniacz WiFi DAP-1610 AC1200
Opis
Wzmacniacz sygnału WiFi AC1200 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci WiFi oraz eliminację martwych stref w domu lub biurze. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka i przejść przez prosty proces konfiguracji. Działające w dwóch pasmach urządzenie obsługuje najnowszy standard WiFi - Wireless AC o przepustowości do 1200 Mb/s.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3ab |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 100 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Kolor | Biały |
| Waga | 120 g |
| Wymiary | 97.9 x 50.7 x 48.7 mm |