Producenci
D-Link switch 8-port 8xFE
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Prędkość przekazywania | 148.8 Mpps |
| Bufor pamięci | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 KB |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 1.78 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2137319 h |
| Zasilanie | 5 V/1 A Power Adapter |
| Wymiary | 141.5 x 78.5 x 23.8 mm |