Producenci
DELTA ELECTRONICS UPS N-3K 3000VA/2700W Online Tower UPS302N2000B035
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4.5 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 325 x 190 x 390 mm |
| Waga | 24.4 kg |