Producenci
DELTA ELECTRONICS VX1000 1000VA/600W Line Interactive USB UPA102V210035
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz LCD: Napięcie wejściowe, napięcie wyjściowe, pojemność baterii, obciążenie i stan zasilacza UPS Zimny start
|
| Oprogramowanie | ViewPower Management Software |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymiary | sz. x gł. x w. - 130 x 320 x 182 mm |
| Waga | 8 kg |