Producenci
DELTA ELECTRONICS Zasilacz awaryjny UPA302N2NX0B035
Opis
Zasilacz awaryjny UPA302N2NX0B035 Amplon N-3K Gen 3
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 72 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 190 x 421 x 318 mm |
| Waga | 27 kg |