Producenci
DELTA ELECTRONICS Zasilacz awaryjny UPS MX-1.1K 1100VA/990W RS,USB,slot mSNMP, 8xC13
Opis
Zasilacz awaryjny UPS DELTA MX-1.1K 990W
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1100 VA |
| Moc czynna | 990 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 438 x 410 x 88 mm |
| Waga | 14.1 kg |