Producenci
DELTA ELECTRONICS Zasilacz awaryjny UPS UPS103R2RT0B035 Amplon RT-10K Standard; moduł bateryjny 20x9Ah oraz bypass z dystrybucją C13x6; C19x5
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 20 |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.5 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne | Graficzny wyświetlacz LCD ze wskaźnikami LED |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 5 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Gniazda we/wy | 1 x REPO |
| Gniazda we/wy | 1 x styk bezpotencjałowy wejściowy |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini Slot |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 3 x styk bezpotencjałowy wyjściowy |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 750 x 218 mm |
| Waga | 85.5 kg |