Producenci
DELTA Zasilacz UPS RT-6K 6kVA/6kW Standard 6xC13 3xC19 16x7Ah
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Delta RT-6K Standard z modułem bateryjnym
Amplon RT to zasilacze awaryjne UPS typu on-line z podwójną konwersją napięcia, które dzięki swojej zaawansowanej architekturze dostarczają moc o dużej gęstości i charakteryzują się wysokim współczynnikiem mocy wejściowej oraz niskimi zakłóceniami harmonicznych prądu. Zaprojektowanie do wykorzystania w szafach typu rack lub jako jednostki typu tower, wyposażone w wyświetlacz LCD zasilacze Amplon RT oferują doskonałą wydajność dla rozwiązań serwerowych, centrów danych, urządzeń sieciowych, VoIP i telekomunikacyjnych.
Zasilacze serii Amplon RT mogą pracować w trybie redundancji równoległej 1+1 w celu zwiększenia niezawodności systemu. Podłączenie dodatkowego zewnętrznego modułu bateryjnego umożliwia wydłużenie czasu pracy obciążeń krytycznych podczas braku zasilania.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 16 |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Gniazda we/wy | 1 x LPT (Równoległe) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 51.5 kg |