Producenci
DELTA Zasilacz awaryjny UPS MX-3K 3000VA/2700W RS,USB,s mSNM, 8xC13,C19
Opis
Zasilacz awaryjny UPS DELTA MX-3K 2700W
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 438 x 630 x 88 mm |
| Waga | 32.1 kg |