Producenci
DICOTA BackPack Active 14-15.6'' black/black
Opis
Diciota Plecak Active
- Na notebooki o przekątnej: 14-15.6''
- Przegroda na tablet do 10.1"
- Materiał: Poliester
- Pojemność: 20 l
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Ilość komór | 3 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 85 x 265 x 40 mm (maksymalny wymiar notebooka) |
| Waga | 0.8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 14-15.6" |