Producenci
DICOTA Etui Eco SLIM L MS Surface Laptop szary 14-15 cala
Opis
Etui Eco SLIM L do Microsoft Surface
DICOTA jest oficjalnym uczestnikiem programu Microsoft Designed for Surface, który certyfikuje wyjątkowe akcesoria stworzone przez zewnętrznych producentów do niezawodnej współpracy z urządzeniami Surface.
Etui Eco SLIM zapewnia dopasowaną ochronę dla 15-calowego Surface Laptop lub Book. Wyjątkowo lekki futerał łączy kompaktową konstrukcję z wytrzymałymi materiałami. Etui jest wykonane z wytrzymałego neoprenu, pochodzącego z przetworzonych butelek PET. Kieszeń z przodu zapewnia miejsce na power bank, kable do ładowania, smartfon i inne rzeczy osobiste. Etui ochronne wyposażone jest w dwa zamki błyskawiczne, pozwala to na wygodne ładowanie urządzenia Surface, bez utraty maksymalnej ochrony.
- Ultra smukła i lekka konstrukcja
- Optymalna ochrona przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami
- Idealne dopasowanie dzięki wytrzymałemu, elastycznemu neoprenowi
- Elastyczna przednia kieszeń na akcesoria
- Podwójny zamek umożliwia mobilne ładowanie urządzeń
- Asymetryczny zamek błyskawiczny dla łatwego dostępu
- Wytrzymały materiał
- Wodoodporny materiał zapewnia wygodne podróżowanie w każdych warunkach pogodowych
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Wymiary | 385 x 20 x 280 mm |
| Waga | 250 g |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do |
|
| Pozostałe parametry | Maksymalne wymiary urządzenia: 350 x 25 x 250 mm |
| Pozostałe informacje | Kompatybilny calarz ekranu:
|