Producenci
DICOTA Etui Skin FLOW 13-14.1 szary/zielony
Opis
Elastyczne, odporne i wytrzymałe:
- Etui z rodziny FLOW zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego notebooka - jak druga skóra.
- Twoje urządzenie będzie bezpieczne podczas podróży do biura lub na uniwersytet.
- Zewnętrzna część etui wykonana jest z trwałego, elastycznego neoprenu.
- Kolorowa, miękka podszewka z nylexu gwarantuje najlepszą ochronę Twojego urządzenia, chroniąc go przed zarysowaniami, małymi pęknięciami i kurzem.
- Niezwykle lekka skóra FLOW występuje w trzech różnych kolorach i jest dostępna w dwóch rozmiarach: jeden dla notebooków o przekątnej do 14,1 cala i jeden dla notebooków o przekątnej 15,6 cala.
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Wymiary | 360 x 270 x 20 mm |
| Waga | 0.24 kg |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 350 x 245 x 25 mm |