Producenci
DICOTA Mysz przewodowa USB 1200 DPI
Opis
Mysz przewodowa z kablem USB to mysz dla każdego, kto potrzebuje móc pracować w dowolnym miejscu.
Dzięki precyzyjnemu czujnikowi o rozdzielczości 1200 dpi możesz błyskawicznie wykonać nawet wymagające zadania. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, mysz współpracuje z USB Plug & Play. USB wystarczy podłączyć do notebooka lub komputera i już po kilku sekundach mysz jest gotowa do użycia. Nadaje się zarówno dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych, nawet po wielu godzinach użytkowania.
Dane techniczne
| Model | D32011 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 114 x 36 x 65 mm |
| Waga | 0.06 kg |