Producenci
DICOTA Perfect Skin 15-15.6'' Neopren black
Opis
Uniwersalne etui Diciota Perfect Skin.
Pasuje do notebooków 15-15.6"
- Materiał: Neopren
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 385 x 265 x 40 mm (maksymalny wymiar notebooka) |
| Waga | 0.2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 15-15.6" |