Producenci
DICOTA Plecak Backpack Hero esports 15-17.3 czarny
Opis
Zbliża się kolejne wydarzenie dla graczy i szukasz bezpiecznego rozwiązania transportowego dla swojego sprzętu?
Plecak Hero E-Sports to idealne rozwiązanie:
- Wszystkie urządzenia mają dostosowany przedział.,
- Od wyściełanego High-Density Foam (HDF) z pianką EVA do notebooka lub konsoli do gier,
- elastyczne kieszenie z siatki na mysz do gier, podkładkę pod mysz, kontrolery i słuchawki,
- przestronną przednią kieszeń ze stanowiskiem do ładowania kabli, powerbanku i innych drobiazgów.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 365 x 530 x 250 mm |
| Waga | 1.49 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 430 x 45 x 340 mm |