Producenci
DICOTA Plecak E-Sports 15-17.3inch. czarny
Opis
Plecak Dicota E-Sports 15-17.3'' czarny
- Na notebooki o przekątnej 15-17.3"
- Materiał: Poliester
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Ilość komór | 3 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 420 x 295 x 40 mm (maksymalne wymiary notebooka) |
| Waga | 1.3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 15-17.3" |