Producenci
DICOTA Plecak Eco Backpack SCALE 13-15.6 czerwony
Opis
- Plecak zapewnia doskonałą ochronę urządzeń oraz jest wygodny i łatwy do przenoszenia.
- Zaprojektowany do codziennego użytku.
- Wyposażony w praktyczne funkcje, które ułatwią Ci życie.
- Ergonomiczna wyściółka pleców, wygodny pasek na ramię i pułapka zapinająca kieszeń z tyłu zapewniają wygodę podczas transportu plecaka do pracy, na uniwersytet lub podczas dłuższych podróży.
- Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Materiał | 600D |
| Wymiary | 295 x 450 x 170 mm |
| Waga | 0.69 kg |
| Kolor | Czerwony |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 35 x 265 mm |