Producenci
DICOTA Plecak na laptopa Eco Slim MOTION 13-15,6 cala
Opis
Nasze dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego DICOTA stawia na rozwiązania rozsądne ekologicznie i produkuje wszystkie kolekcje ECO z ekologicznego PET pochodzącego z recyklingu. Do drugiego wykorzystania trafia aż 36 butelek PET. Oznacza to, że otrzymujesz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nie musisz rezygnować ze znanej jakości, dotyku i wyglądu produktów rPET.
Plecak Eco Slim MOTION optymalnie chroni laptopy o przekątnej 13-15,6" dzięki komorze na notebooka wyściełanej pianką o dużej gęstości (HDF). Dodatkowa komora zapinana na zamek na dokumenty i notebooki. Przednia kieszeń z praktycznymi kieszeniami pomieści Twoje akcesoria mobilne, takie jak smartfony i pojemnik na długopisy lub ładowarki. Plecak leży wygodnie na plecach dzięki ergonomicznej wyściółce. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować komfort, wyściełane paski na ramiona można regulować według potrzeb. Torba wykonana jest z wodoodpornego materiału, który chroni zawartość nawet w deszczowe dni To sprawia, że Eco Backpack Slim MOTION jest idealnym plecakiem dla każdego, kto dużo podróżuje i chce wspierać rozsądne ponowne wykorzystanie butelek PET za pomocą przyjaznego dla środowiska rozwiązania do przenoszenia.
- Wykonane z 11,5 butelek PET pochodzących z recyklingu
- Wyściełana komora na notebooka z pianką o dużej gęstości
- Smukła i lekka konstrukcja
- Główna komora z wewnętrznymi przegródkami na akcesoria i systemem YKK Quick & Easy Lock
- Przednia kieszeń z wsuwanymi kieszeniami na akcesoria mobilne
- Ergonomiczna wyściółka pleców i wygodne wyściełane szelki
- Pasek do wózka
- Materiał wodoodporny
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | 600D |
| Materiał | rPET |
| Wymiary | 325 x 65 x 420 mm |
| Waga | 0.64 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptopy od 13 do 15,6 cala (max. wielkość: 385 x 30 x 265 mm) |