Producenci
DICOTA Slim Case EDGE 14-15.6'' black
Opis
Torba Slim Case EDGE 14-15.6'' czarna
- Torba na laptopy o przekątnej: 14-15.6''
- Materiał poliester
- Zewnętrzna kieszeń na akcesoria
- Odpinany pasek na ramię
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 385 x 265 x 35 mm (makasymalny rozmiar notebooka) |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 14-15.6" |