Producenci
DICOTA Smart Skin 10-11.6 Czarna
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Wymiary | 305 x 225 x 40 mm |
| Waga | 200 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 10'' do 11.6'' |