Producenci
DICOTA Torba Eco Multi SCALE 12-14.1 cali czarna
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Wymiary | 375 x 280 x 60 mm |
| Waga | 0.82 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1" |