Producenci
DICOTA Torba Eco Slim Case Motion do notebooka 12-13.3 cali denim
Opis
Torba Eco Slim Case Motion do notebooka 12-13.3 cali
Eco Slim Case MOTION to lekkie, smukłe etui na laptopa. Urządzenia o rozmiarze od 12 do 13,3" są dobrze chronione w wyściełanej przegrodzie na notebooka. Wsuwana kieszeń zapewnia niezawodną ochronę tabletom o przekątnej do 11". Etui jest wygodne w noszeniu dzięki wyściełanemu uchwytowi do przenoszenia i regulowanemu paskowi na ramię. Dodatkowa przegroda z tyłu jest szczególnie przydatna do łatwego przechowywania dokumentów. Twój smartfon lub inne mniejsze przedmioty, takie jak kable, długopisy lub ładowarki, można przechowywać w wygodnej przedniej kieszeni, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Torba wykonana jest z wodoodpornego materiału, który chroni zawartość nawet w deszczowe dni. Etui Eco Slim Case MOTION jest zatem idealne dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznego etui.
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 350 x 42 x 250 mm |
| Waga | 0.52 kg |
| Kolor | Jeans |
| Pasuje do |
|