Producenci
DICOTA Torba do notebooka Slim Case Eco MOTION 10-11.6 cali, czarna
Opis
Torba Slim Case Eco MOTION do notebooka 10-11.6 cali
Eco Slim Case MOTION to lekkie, smukłe etui na laptopa. Urządzenia o rozmiarze od 10 do 11,6 cala są dobrze chronione w wyściełanej przegrodzie na notebooka. Wsuwana kieszeń zapewnia niezawodną ochronę tabletom o przekątnej do 10,9 cala. Etui jest wygodne w noszeniu dzięki wyściełanemu uchwytowi do przenoszenia i regulowanemu paskowi na ramię. Dodatkowa przegroda z tyłu jest szczególnie przydatna do łatwego przechowywania dokumentów. Twój smartfon lub inne mniejsze przedmioty, takie jak kable, długopisy lub ładowarki, można przechowywać w wygodnej przedniej kieszeni, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Torba wykonana jest z wodoodpornego materiału, który chroni zawartość nawet w deszczowe dni. Etui Eco Slim Case MOTION jest zatem idealne dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznego etui.
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | PET |
| Wymiary | 320 x 42 x 220 mm |
| Waga | 450 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do |
|