Producenci
DICOTA Torba na laptopa Multi PRO 11-14.1 cala
Opis
Graj bezpiecznie z Multi PRO! Torba z klapką niezawodnie towarzyszy Ci wszędzie i spełnia najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i ochrony: system fitall pomieści notebooki o różnych rozmiarach, trwałe wyściełanie i wzmocniona rama zapewniają doskonałą ochronę urządzenia w zakresie 360°, a sprytne funkcje zachwycą Cię w codziennym użytkowaniu . 25 lat doświadczenia połączone w jednej torbie!
System fitall ze zintegrowanym paskiem na uchwyt i wyściełanymi przekładkami mocuje notebooka o przekątnej 11-14,1 cala, a bezpieczeństwo przenosi go do miejsca docelowego. Zamykana kieszeń na notebooka, wyściółka z pianki o wysokiej gęstości (HDF) i rama wzmocniona metalem zapewniają wszechstronną ochronę Wyściełana komora na tablet (do 10,5") chroni przed uderzeniami i jest wyposażona w wyjątkowo miękki Nylex wewnątrz. Dużo miejsca do przechowywania dokumentów i akcesoriów mobilnych. Z tyłu dwie dodatkowe przegródki na dokumenty. Przednia kieszeń z brelokiem i kieszonkami na wkładki pozwala na uporządkowanie osobistego ekwipunku. Długotrwały komfort noszenia dzięki wygodnym i nitowanym uchwytom, regulowanemu, wyściełanemu paskowi na ramię i praktycznemu paskowi mocującemu do wózka.
- Zamykana i wyściełana komora na notebooka z pianką o wysokiej gęstości (HDF) i wzmocnioną ramą
- Regulowany pasek do notebooka z systemem fitall
- Wyściełana kieszeń wsuwana (materiał Nylex) na tablety do 10,5"
- Przednia komora z kieszenią na zamek i miejscem do pracy na akcesoria mobilne
- Dodatkowa kieszeń zapinana na zamek na zasilacz i kabel
- Dwie przegrody na dokumenty z tyłu
- Nitowany wygodny uchwyt do przenoszenia
- Regulowany pasek do noszenia z wygodną wyściółką na ramię
- Pas do wózka
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | 600D |
| Wymiary | 393 x 305 x 130 mm |
| Waga | 1.14 kg |
| Kolor | Czarny |