Producenci
DICOTA Torba na notebook Slim Case BASE 11-12.5 czerwona
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 335 x 245 x 40 mm |
| Waga | 0.33 kg |
| Kolor | Czerwony |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 11" do 12.5" |