Producenci
DICOTA Walizka na laptopa 11-15,6 cali Eco Multi Roller PRO
Opis
Walizka na laptopa 11-15,6 cali Eco Multi Roller PRO
Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego właśnie w DICOTA poświęcamy się opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty z naszych kolekcji ECO produkujemy z ekologicznego, pochodzącego z recyklingu PET. Ponownie wykorzystujemy aż 45 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
Dane techniczne
| Rodzaj | Walizka |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 13.8'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Materiał | rPET |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 445 x 415 x 250 mm |
| Waga | 3.55 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do |
|