Producenci
DJI Dron Mini 4 Pro (GL)
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Amatorskie |
| Rodzaj | Quadrocopter |
| Kamera w zestawie | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Stabilizacja | Gimbal |
| Nawigacja | GPS |
| Nawigacja | Galileo |
| Nawigacja | BeiDou |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Kontroler | Dedykowany |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Pojemność baterii | 2590 mAh |
| Zasięg | 18 km |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 101 mm |
| Szerokość | 373 mm |
| Głębokość | 298 mm |
| Waga | 249 g |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące, 12 miesięcy na akumulator |