Producenci
Dahua Kamera 4w1 HAC-HDW1200T-IL-A-0280B
Opis
Kamera 4w1 HAC-HDW1200T-IL-A-0280B
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Minimalna czułość | 0.01 lx |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106.0 x 106.0 × 99.2 m |
| Waga | 450 g |