Producenci
Dahua Kamera Bullet HFW1430DS-SAW-0280B
Opis
Przetwornik obrazu CMOS 4 MP 1/3", niska luminancja i wysoka rozdzielczość obraz.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Matryca | 1/3" CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.03 lx |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 166.2 × 70.0 × 128.6 mm |
| Waga | 477.9 kg |