Producenci
Dahua Kamera HAC-HDW1509T-A- LED-0280B-S2
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive Scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości maksymalnie 8 Mpx (4K UHD). Transmisja odbywa się bez opóźnień, zachowując oryginalną, wysoką jakość obrazu.
Podczas przesyłania wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, może dojść do pojawienia się odbić sygnału i przenikania sygnałów między sobą. Kamera jest zgodna z klasą szczelności IP67, co oznacza, że jest odporna na kurz i wodę.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Kąt widzenia pionowy | 98 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 129 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V +/- 30% DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106.0 x 106.0 × 93.6 mm |
| Waga | 0.46 kg |
| Certyfikaty |
|