Producenci
Dahua Kamera HAC-HFW1509TLM-A- LED 0360B-S2
Opis
DH-HAC-HFW1509TLM-A-LED-S2 to kamera Full Color zaprojektowana do systemów wizyjnych opartych na technologii Analog HD. Jest częścią serii Lite firmy Dahua, specjalizującej się w całodobowym monitoringu i przechwytywaniu obrazu. Kamera ta jest wyposażona w zaawansowany przetwornik obrazu 1/2.7" 5MP Progressive Scan CMOS, umożliwiający nagrywanie w rozdzielczości 2880x1620 (16:9). Dzięki technologii Full Color oraz regulowanym funkcjom takim jak WDR i 3DNR, jakość nagrywanego materiału jest doskonała. Kamera posiada nowoczesny obiektyw o ogniskowej 3,6mm, doświetlenie do nocnego widzenia oraz wbudowany mikrofon. Klasa szczelności IP67 zapewnia odporność na trudne warunki atmosferyczne, co czyni ją idealną do zastosowań zewnętrznych.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Obiektyw | M12 |
| Kąt widzenia pionowy | 46 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 88 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 lx |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 V +/- 30% DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 198.4 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga | 0.33 kg |
| Certyfikaty |
|