Producenci
Dahua Kamera HD-CVI HAC-B1A21-0360B
Opis
Kamera DH-HAC-B1A21 to analogowa kamera bullet z serii Cooper, wyprodukowana przez firmę Dahua. Wyposażona jest w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.7" 2MP Progressive Scan CMOS, umożliwiający nagrywanie w rozdzielczości 2Mpx. Posiada różne opcje regulacji obrazu, takie jak DWDR i 2DNR, które zapewniają doskonałą jakość obrazu. Kamera ma obiektyw 3,6mm oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu 20 metrów, co umożliwia całodobowy monitoring. Dzięki klasie szczelności IP67 jest odporna na trudne warunki atmosferyczne.
Model HAC-B1A21 to nowoczesna kamera monitorująca, idealna do różnych zastosowań bezpieczeństwa. Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę, zapewniając wyraźne i ostre obrazy. Kamera może pracować w trybach CVI/CVBS/AHD/TVI, co zwiększa jej wszechstronność. Wyposażona jest w stały obiektyw 3,6 mm (opcjonalnie dostępne są również obiektywy 2,8 mm i 6 mm) oraz Smart IR o zasięgu 20 metrów, co gwarantuje doskonałą widoczność w nocy. Dzięki klasie szczelności IP67 jest odporna na kurz i wodę, idealna do zastosowań na zewnątrz. Kamera jest łatwa w instalacji i obsłudze, zasilana napięciem 12 VDC.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 42 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 82 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.04 lx |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | Brak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC +/- 30% |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 149.3 × 69.8 × 69.8 mm |
| Waga | 0.14 kg |
| Certyfikaty | CE (EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, EN55024:2010+A1:2015, EN55035:2017, EN50130-4:2011+A1:2014, EN62368-1:2014+A11:2017)FCC |