Producenci
Dahua Kamera HFW2849S-S-IL-0280B
Opis
Kamera sieciowa Dahua WizSense 2 Series wyposażona jest w zaawansowany algorytm uczenia głębokiego, co umożliwia obsługę inteligentnych funkcji, takich jak inteligentne wykrywanie ruchu. Dzięki technologii starlight, ta seria kamer zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 111 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 166.2 × 70 × 70 mm |
| Waga | 0.47 kg |