Producenci
Dahua Kamera HFW3849T1-AS-PV-0280B-S4
Opis
Wprowadzony przez Dahua Technology, WizSense to seria produktów AI i rozwiązania wykorzystujące niezależny układ AI i algorytm głębokiego uczenia. Koncentruje się na ludziach i pojazdach z dużą dokładnością, umożliwiając użytkownikom szybkie działanie na określone cele. W oparciu o zaawansowane technologie Dahua, WizSense zapewnia inteligentne, proste i kompleksowe produkty oraz rozwiązania.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Matryca | 1/2.8" CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 106 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.004 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 288.4 × 94.4 × 84.7 mm |
| Waga | 1 kg |