Producenci
Dahua Kamera IP F4C-PV
Opis
- Dzięki funkcjom prostej instalacji, łatwej obsługi i wysokiemu stosunkowi wydajności do ceny, kamera sieciowa z serii Dahua Entry posiada zastosowanie do małych i średnich scen, takich jak domy/rezydencje, małe sklepy detaliczne oraz do małych i średnich przedsiębiorstw.
- Rozmowa dwukierunkowa: Dzięki wbudowanemu mikrofonowi o wysokiej czułości i głośnikowi o dużej mocy, kamera realizuje dwustronną rozmowę za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
- SMART H.264+/H.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych przepustowości i środowiska przechowywania.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Matryca | 1/3" CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Protokoły sieciowe | IPv4; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; DHCP; DNS; NTP; Multicast; RTMP; P2P |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 131.0 × 78.4 × 97.2 mm |
| Waga | 254.5 g |