Producenci
Dahua Kamera IP H4A
Opis
Seria Hero to kamery, które są nie tylko łatwe w instalacji i obsłudze, ale także charakteryzują się wyjątkową wydajnością i są ekonomiczne. Te bardzo czułe kamery zapewniające krystalicznie czysty obraz i oferują monitorowanie 360 stopni bez martwych punktów. Ich zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie ludzi i automatyczne śledzenie, nie tylko pomagają w dokładnym wykrywaniu i ciągłym śledzeniu celów, ale także ograniczają występowanie fałszywych alarmów. Posiada również funkcję dwukierunkowej rozmowy, która pozwala na swobodną komunikację ze sceną w dowolnym miejscu i czasie. Informacje są synchronicznie wysyłane do Twojego telefonu, dzięki czemu będziesz na bieżąco. Kamery te są szeroko stosowane w małych scenach, takich jak sklepy i restauracje.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3" CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 41 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 74 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | 5 VDC, 1A |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -10 °C do +45 °C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 77.8 x 77.8 × 108.1 mm |
| Waga | 204.2 g |
| Certyfikaty | CE |
| Pozostałe parametry |
|